Корисна інформація для матусь

Багато молодих матусь стикаються в перші місяці після пологів з проблемами нестачі молока. Як поліпшити лактацію молока, які прийоми і методи існують для цього, чи потрібно спеціальне харчування - на всі ці питання відповість наша стаття

Пара слів про власний досвід. Моя дочка перебувала на грудному вигодовуванні 2 роки і 2 місяці. Цей процес доставляв нам обом величезне задоволення, почуття єднання і захищеності

 

Величезний шлях вже виконано - в вашому тілі чоловічок, який ось-ось повинен з'явитися на світ. 9 місяць вагітності є самим хвилюючим і для багатьох важким. Зате на останніх тижнях діти вважаються повністю доношеними.А це означає, що у Вас все добре. Залишається підготувати себе психологічно, дізнатися більше інформації про процедуру пологів і запастися терпінням. Також в цей період буде доречно обзавестися доданим для майбутнього малюка, якщо ви ще цього не зробили, а також зібрати всі необхідні речі для пологового будинку.

 

Бути матір'ю - велике щастя для кожної жінки. Щоб це щастя було безхмарним, і жахливі коліки і розлади травлення не мучили малюка, матуся повинна ретельно стежити за своїм харчуванням, як під час вагітності, так і в лактаційний період. Продуктів, нешкідливих для матері-годувальниці і яким має бути харчування годуючої мамигрудного дитини, існує маса. А тому вводити будь-які суворі обмеження в харчуванні не доведеться.

 

Кожна майбутня матуся вже на 8-му місяці повинна тримати вдома пакети із зібраними речами, які вона візьме з собою в пологовий будинок. Тому що коли настане момент народжувати, часу на пошук і покупку необхідних речей просто не буде. Речі в пологовий будинок для новонародженого повинні лежати в окремих пакетах, цей поділ з речами матері потрібно робити для зручності.
Речі які необхідно взяти з собою в пологовий будинок для новонародженого

 

Як це, бути мамою? Багато молодих жінок з великим нетерпінням чекають того моменту, коли візьмуть на руки новонародженого дитинчати і нарешті відчують себе справжньою мамою. Але чи в цей момент відбувається перетворення дівчини в маму? Коли ж у нас прокидається той самий, материнський інстинкт? Єдиної і правильної відповіді на данне питання немає. Існують, звичайно, різні версії і припущення, що таке «материнський інстинкт» і, коли він прокидається. Може, це просто така собі гра гормонів, а може щось глибоке і набагато більше.


 

Небезпека зараження інфекціями

Коли годують дітей за допомогою пляшок дитяча суміш, яка знаходиться в пляшечці, може бути заражена будь-якими бактеріями, що дуже небезпечно для здоров'я вашої дитини. Так як ці пляшечки важко миються, їх необхідно кип'ятити після кожного годування з них. У розведених дитячих сумішах всі види шкідливих бактерій з неймовірною швидкістю швидко розвиваються і розмножуються, а особливо якщо ця пляшка деякий час стоїть і знаходиться в теплому приміщенні.