Ваш кошик порожній :(

Для дому

Для дому

Товари для дому

Будинок — це не лише балки, стіни та шпалери. Щоб житло було функціональним та мало право називатися затишним, важливо облаштувати його. Різноманітний домашній текстиль та меблі допоможуть зробити зі звичайної квартири справжній витвір мистецтва. Зайшовши в магазин або гортаючи каталоги з товарами з інтернет-магазинів, Ви неодмінно захочете купити кожен товар, однак, якщо придбати навіть по одному примірнику кожної речі, то житло швидко перетвориться на комору. Вибір слід робити обдумано, звертаючи увагу різні характеристики. Дізнатись докладніше, на що варто звернути увагу насамперед, Ви можете зі статті нижче.

Як вибрати товари для дому?

Товари для дому, які Ви можете купити в інтернет-магазині, - це домашній текстиль та меблі. Підбирати їх слід виходячи не тільки із зовнішнього вигляду, але і орієнтуючись на різні характеристики.

Підбирати товари для дому слід, виходячи зі своїх потреб та сімейного бюджету

Текстильні вироби - важлива складова оздоблення будинку. Від їхньої якості залежить не тільки функціональність, а й зручність житла. Вибираючи постільну білизну, обов'язково нюхайте її (не повинно бути різкого хімічного запаху) і дивіться на переплетення ниток (воно має бути максимально міцним). Блискучі текстильні вироби не зможуть увібрати вологу, тому використовуйте їх тільки в декоративних цілях. Рушники, постільна білизна, подушки, тобто предмети, які контактуватимуть зі шкірою безпосередньо, повинні підбиратись за суворими критеріями. Насамперед, вони повинні добре пропускати вологу, щоб забезпечувати повітрообмін влітку та збереження теплого повітря всередині взимку. Важливо для цієї категорії речей бути зручними та практичними у пранні, мати високі показники антиалергенності, бути міцними та стійкими до механічних пошкоджень.

Визначте якість текстильних виробів за такими характеристиками:

  • Щільність тканини;
  • Непомітність швів;
  • Натуральність запаху (найкраще його відсутність);
  • природність барвника товарів для дому;

Матеріал виготовлення.

Зверніть увагу, що текстиль, який можна придбати в нашому інтернет-магазині, виготовляється з різних матеріалів. Усі вони мають як свої переваги, і недоліки. Практичною тканиною, що витримує понад сотню прань, є бязь. Нагадуючий на вигляд шовк, але більш функціональний і зручний матеріал, - це сатин. Гладкий, приємний тілу, але неміцний матеріал - ситець. Бархатистий і м'який, з насиченою структурою поплін. Ранфорс — відносно нещодавно виготовлений матеріал, але матеріал, що вже встиг полюбитися жителям України. Бавовна використовується в основному для пошиття дитячого текстилю.

В інтернет-магазині Мамочка Ви можете вибрати та купити за низькою ціною різноманітні моделі товарів для дому. Доставка здійснюється за територією України: Київ, Харків, Одеса та інші міста країни.