Дитячі пісочники

Пісочник - це один з найбільш функціональних і практичних видів одягу для самих маленьких. Від боді пісочники відрізняються кроєм. Їх низ йде у вигляді шортиків, а верх - з коротким рукавом. Пісочники для маленьких модниць нерідко мають додаткову спідничку. Такий фасон краще захищає найбільш вразливі ділянки тіла дитини, коли ви виводите малюка на свіже повітря, або коли повзає по квартирі. Пісочники легко і швидко дозволяють змінити підгузники.

Матеріал, з якого виготовляється цій дитячий одяг, заслуговує на окрему увагу. Він м'який на дотик і екологічно чистий. Дозволяє тілу дитини «дихати» і прекрасно вбирає вологу, тому в пісочнику малюк ніколи не спітніє. Шви виконуються таким способом, щоб за будь-яких рухів вони не натирали ніжну шкіру немовляти. За таким же принципом безпеки підбирається і фурнітура для пісочників. Це завязочки або кнопки-невидимки.

У нашому інтернет-магазині дитячого одягу ви можете купити пісочники виключно високої якості, різних забарвлень і за цілком доступною ціною.


Показано від 1 до 12 з 38 (всього сторінок: 4)