Ваш кошик порожній :(
Дитячий посуд

Улюблений дитячий посуд вашої дитини

Гарний апетит маленької дитини неодмінно дарує її батькам хвилини щастя. Малюк їсть - це означає, що він росте, розвивається, міцніє!  А чи знаєте ви, що частіше за все апетит залежить від того, з якого посуду ви годуєте дитину? Як вибрати дитячий посуд, який забезпечить малюкові відмінну трапезу і принесе радість в дім? Кілька простих порад допоможуть вам зробити вибір.

Важливі правила під час вибору дитячого посуду

На що звертають увагу відповідальні батьки, перш ніж купити дитячий посуд? Розглянемо декілька важливих правил. Отже, дитячий посуд повинен бути:

 • безпечним;
 • практичним;
 • зручним в експлуатації;
 • яскравим та красивим;
 • дитячий посуд має подобатися малюку!

Головне – це безпека дитячого посуду

Дитячий посуд в Україні представлений ​​безліччю вітчизняних та зарубіжних виробників, і в цьому різноманітті може скриватися небезпека. Купуючи тарілочку або чашку для дитини, перш за все, необхідно переконатися, що вона зроблена з безпечного матеріалу. Ми розуміємо хвилювання батьків і пропонуємо у нашому інтернет-магазині лише ті товари, які мають сертифікати відповідності нормам, а простіше кажучи, є повністю безпечними для дітлахів будь-якого віку.

Щоб дитячий посуд служив довго

Маленькі діти часто роблять великі пустощі. Щоб новий посуд служив довго, віддавайте перевагу міцним, небитким моделям з неслизьким дном. Це допоможе малюку, що освоює навички самостійної їжі, і втішить маму в разі, якщо тарілка все ж опинеться на підлозі.  Сучасні скляні та керамічні предмети дитячого посуду теж є досить практичними, їх можна використовувати для дітей старшого віку.

Розмір та форма дитячого посуду

Дитячий посуд у Києві продається повсюдно, але зручний посуд все-таки знайти не так просто. Ось лише деякі моменти вибору:

Занадто дрібні столові прибори для дітей перетворять їжу в нудне заняття, а надто великі насилу поміщаються в роті.

Тонкі ручки приладів незручні для малюка, у якого ще слабо розвинена дрібна моторика, а надто товсті важко схопити тоненькими пальчиками.

Дитячі вироби диваковатих форм бувають дуже незручними. Безумовно, ложки та виделки повинні радувати око. Але перш за все ними треба зручно їсти.

Зверніть увагу на розмір дитячої чашки: вона не повинна бути мініатюрною.  Малюк набагато простіше втримає стакан або кухоль середнього розміру, об'ємом 150-200 мл.

Дитячі тарілки, чашки та інші прилади мають легко митися.  Рельєфні малюнки на посуді добре виглядають, але можуть ускладнити догляд за ним. Якщо ви плануєте мити дитячий набір посуду у посудомийній машині, переконайтеся в тому, що даний виріб на це розрахований.  Така можливість зазвичай вказується у технічних характеристиках.

У нашом уінтернет-магазині ви отримаєте прекрасний вибір зручного та яскравого дитячого посуду для вашого малюка:

 • Плоскі дитячі тарілки;
 • Глибокі дитячі тарілки;
 • Дитячі чашки та поїльники;
 • Дитячі столові прибори;
 • Дитячий термопосуд;
 • Різноманітні набори дитячого посуду;
 • Бутербродниці;
 • Дитячі пляшечки та підставки;

Так само ми запропонуємо вам нагрудники та дитячі сорочки для ігор і годування.

Ціни на дитячий посуд залежать від різних причин, серед яких є і мода на певні форми або сюжети, і відоме ім'я виробника, і якість.  У нашому інтернет-магазині вартість відмінного дитячого посуду є доступною для широкого кола батьків. Щоб обраний вами дитячий посуд не заподіяв шкоди малюкові, намагайтеся купувати вироби відомих брендів, що добре себе зарекомендували. Інтернет-магазин дитячих товарів Мамочка пропонує вашій увазі дитячі товари на будь-який смак!

Посуд, який подобається

Продаж дитячого посуду в магазині Мамочка приносить радість нашим покупцям - як дітям, так і їх батькам.  Якщо ваш малюк вже підріс, намагайтеся вибирати посуд разом з ним і врахувати його думку. З улюбленого посуду їсти завжди приємніше, а вибір вашої дитини, можливо, покладе початок її естетичному розвитку. Наш каталог відмінного дитячого посуду допоможе вам оточити малюка гарними речами або зробити веселий і корисний подарунок!