Ваш кошик порожній :(
Якісні спортивні бюстгальтери для активних матусь

Спортивний бюстгальтер забезпечує підтримку жіночих грудей під час фізичних вправ. Міцніші, ніж типові бюстгальтери, вони мінімізують рух грудей, полегшують дискомфорт і зменшують потенційний збиток зв'язок грудної клітини. Багато жінок носять спортивні бюстгальтери для зменшення болю і фізичного дискомфорту, викликаного рухом молочної залози під час фізичних вправ. Деякі спортивні бюстгальтери призначені для носіння в якості верхнього одягу під час фізичних вправ, таких як біг підтюпцем.

Спортивні бюстики можуть инкапсулировать або стискати груди. Бюстгальтери, які містять в собі груди, формують чашки, в той час як бюстгальтери компресійного типу обмежують рух, згладжуючи груди. Бюстгальтери типу інкапсуляції зазвичай більш ефективні при зменшенні дискомфорту, але деякі жінки віддають перевагу конструкціям стиснення. Найпоширеніший спортивний бюстгальтер в основному спроектований як майка з відрізаною нижньою половиною.

Знайдіть свій ідеальний спортивний бюстгальтер, який пропонує комфорт і підтримку для будь-якого тренування або діяльності з високою віддачею


Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)