Ваш кошик порожній :(

Якісні спортивні бюстгальтери для активних матусь

Якісні спортивні бюстгальтери для активних матусь

Спортивний бюстгальтер забезпечує підтримку жіночих грудей під час фізичних вправ. Міцніші, ніж типові бюстгальтери, вони мінімізують рух грудей, полегшують дискомфорт і зменшують потенційний збиток зв'язок грудної клітини. Багато жінок носять спортивні бюстгальтери для зменшення болю і фізичного дискомфорту, викликаного рухом молочної залози під час фізичних вправ. Деякі спортивні бюстгальтери призначені для носіння в якості верхнього одягу під час фізичних вправ, таких як біг підтюпцем.

Спортивні бюстики можуть инкапсулировать або стискати груди. Бюстгальтери, які містять в собі груди, формують чашки, в той час як бюстгальтери компресійного типу обмежують рух, згладжуючи груди. Бюстгальтери типу інкапсуляції зазвичай більш ефективні при зменшенні дискомфорту, але деякі жінки віддають перевагу конструкціям стиснення. Найпоширеніший спортивний бюстгальтер в основному спроектований як майка з відрізаною нижньою половиною.

Знайдіть свій ідеальний спортивний бюстгальтер, який пропонує комфорт і підтримку для будь-якого тренування або діяльності з високою віддачею


Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)