Ваш кошик порожній :(

З давнього часу відомо, що прикраса є найкращим і бажаним подарунком для дівчинки, дівчини, жінки. Мало яка красуня не буде рада такому презенту. Стильні, елегантні, витончені вироби в будь-якій ситуації підкреслять її образ. Сьогодні купити прикрасу не складає проблем, але в умовах сучасного темпу життя, часу на особисті справи часто не вистачає. Щоб швидко купити відповідну прикрасу, потрібно знати, для якої ситуації воно призначене.

Види біжутерії

Видів прикрас існує велика кількість, найпоширенішими з них є:

  • Кільця
  • Браслети
  • Сережки
  • Ланцюжки
  • Намиста, кольє, намиста
  • Кулони та медальйони
  • Брошки, шпильки, запонки, затискачі для краватки і одягу

Кільця можуть бути простими (обручки, печатки, вензелі), і складними (з накладками, вставками, що поєднують в собі різні матеріали й камені). При виготовленні даної прикраси використовуються як дорогоцінні, так і недорогоцінні матеріали і їх композиції.

Браслети - це прикраси для рук і для ніг, що представляє собою склад ланок, з'єднань і замку. Для їх виготовлення підходять дорогоцінні і недорогоцінні матеріали, а також камені. За структурою браслети можуть бути жорсткими і м'якими.

Сережки - одна з найбільш улюблених жіночою половиною людства прикрас. Відмінність від інших прикрас в тому, що це парний виріб. Сережки в більшості випадків є ідентичними, симетричними, хоча можуть бути різними (наприклад місяць і сонце або дві половинки серця).

Ланцюжки. Сьогодні прикраса однаково популярна як серед жінок, так і серед чоловіків. Вони розрізняються довжиною, товщиною і складом матеріалу.

Намисто, кольє, намиста - шийні прикраси для дівчат та жінок. Різні за формами і використовуваними в їх виготовленні матеріалами.

Кулони та медальйони - прикраси на ланцюжку. Ланцюжок виготовляються з металів дорогоцінних і недорогоцінних. Також можуть бути використані шовкові і вовняні нитки, кістки і навіть деякі види гуми.

Брошки, шпильки, запонки, затискачі для краватки і одягу - підкреслять стиль і зроблять образ неповторним.

Як вибрати прикрасу

Сьогодні, завдяки сучасним технологіям, зробити будь-яку покупку можна в інтернет-магазині. Це стосується і прикрас. Перебуваючи в комфортній обстановці будинку або на роботі, покупець може не поспішаючи вибрати відповідний товар. Знайти необхідний виріб в інтернет-магазині легко, просто прописавши його назву в пошуковому рядку або натиснувши на потрібну категорію. Форма, розмір, склад - про все це можливо дізнатися, прочитавши опис потрібного товару. Ще одним плюсом є те, що покупець може вказати діапазон цін, які його влаштовують.

Де купити прикрасу

Купити прикрасу в інтернет-магазині можна з будь-якого міста України. У великих містах (Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків) можлива доставка за адресою. А завдяки наявності послуги «доставка за допомогою кур'єрської служби», можна отримати свою прикрасу в будь-якому населеному пункті країни.

В категорії немає товарів