Ваш кошик порожній :(

Ремінь - одна з найважливіших деталей гардеробу сучасної людини. Ремінь здатний підкреслити, доповнити наряд, стати його родзинкою або навіть основою образу. Основне призначення ременя - фіксація штанів, брюк, джинсів. Однак сьогодні це призначення стало далеко не головним. Ременів в гардеробі сучасної людини має бути багато. Мінімальний набір - ремінь під штани і ремінь під джинси, а в ідеальному випадку - окремий ремінь до кожних штанів.

Вибір жіночого ременя

Як і чоловічі, жіночі ремені бувають шкіряні, текстильні і з штучних матеріалів. Вони всі красиві і витончені, покликані зробити завершеним будь-який образ.

Жіночих ременів існує велика різноманітність:

  • Широкий ремінь-корсет;
  • довгий вузький ремінь;
  • широкий ремінь;
  • ремінь ланцюжок;
  • гумовий на тканинній основі;
  • подвійний;
  • різної ширини класичні ремені.

Прийнято вважати, що кожна сучасна жінка повинна мати в своєму гардеробі стільки ременів, скільки у неї нарядів, або хоча б по одному кожного виду. Тонкий підійде до костюму, брюк, сукні. Якщо дівчина володарка тонкої талії і хоче підкреслити це, вона може сміливо носити ремінь-корсет. Гумовий, ланцюжок і плетений ремінь зазвичай носять з сукнями, туніками, сорочками. Уже який рік з моди не виходять широкі шкіряні ремені і ремені в етнічному стилі, їх сміливо можна комбінувати як з сукнею з легких тканин, так і з виробами грубої в'язки. Такий ремінь зробить ваш образ мегастильних і завершеним. Не бійтеся експериментувати.

Де купити ремінь

Клієнти можуть купити ремінь на будь-який смак, з доставкою по всій Україні: в Харків, Дніпропетровськ, Львів, Черкаси та будь-який інший куточок країни.

Ремені бувають різні, а з огляду на величезний вибір на ринку України, дуже складно зорієнтуватися, де купувати, за якими критеріями вибирати. Дуже зручно буде купити ремінь, скориставшись можливостями Інтернет-магазину Мамочка. Купівля ременя в інтернет-магазині зручна, так як дана деталь гардеробу не вимагає примірки, що збереже ваш час і сили, головне знати потрібний розмір. У нашому магазині ви знайдете ремені на будь-який смак і колір - чоловічі та жіночі, з натуральної шкіри і штучних матеріалів, з ідеальним співвідношенням ціни і якості.

В категорії немає товарів