Ваш кошик порожній :(
Домашній одяг

Люди, які віддають перевагу носити вдома речі, які втратили зовнішній вигляд або попадаються під руку першими, глибоко помиляються. Домашній одяг - не тільки повсякденний наряд або наряд для відпочинку, але і джерело комфорту і гарного настрою, особливо якщо одяг обран правильно! Правильний вибір можна зробити, знаючи, який домашній одяг буває, розбираючись в видах, фасонах і матеріалах. Правильний вибір домашнього одягу - запорука позитивних емоцій, комфорту і домашнього затишку.

Домашній одяг - Дома потрібно виглядати ідеально!

До зазначеного виду відносять:

Одяг для сну (піжами, нічні сорочки)

Халати (лазневі і звичайні)

Домашні костюми

Одяг для сну - поняття, яке не потребують додаткових пояснень, а вибір між халатом і домашнім костюмом - непростий.

Види домашнього одягу

Халат - довгий час незмінний лідер серед домашнього одягу. Останнім часом на ринку з'явився сильний конкурент - домашній костюм.

Вибір залежить не тільки від індивідуальних переваг, але і від призначення: відпочинок, тренування, справи по господарству. Робити прибирання в халаті просто незручно. Займатися гімнастикою в халаті - не варіант. Фасон одягу, в якій покупець буде валятися на улюбленому дивані, не має значення. Але є категорія людей, які не уявляють життя без халата, які не люблять домашні костюми.

Вимоги до домашнього одягу

Якість матеріалу. Виріб буде використовуватися виключно в межах будинку, але вимог до високої якості ніхто не відміняв. Зверніть увагу на матеріал, з якого виконано виріб. Матеріал повинен бути довговічним, не сковувати рухи, бути приємним на дотик. У складі повинні переважати натуральні компоненти. Це запобіжить можливість заробити роздратування шкіри і алергічні реакції.

Головне в домашньому одязі - комфорт користувача.

Кольорове рішення. Одяг світлих тонів буде швидше бруднитися, ніж темний, але якщо ви не любите темні кольори, то краще вибрати яскраві кольори.

Ціна. Зрозуміло, що якщо костюм для будинку коштуватиме дорожче ділового костюма, в якому ви виходите на роботу, це буде безглуздо, але, вибираючи занадто дешевий одяг, покупець ризикує придбати неякісний товар.

Навіть перебуваючи в чотирьох стінах, потрібно завжди залишатися привабливою. Якщо дівчина виглядає дивовижно і відчуває себе комфортно, то і прибирання робити приємно, і суп варити, і відпочивати активно. До того ж друзі приходять в гості без попередження. Гості на поріг - а господиня вже красива!

Купівля - це просто

Часом просто немає часу, щоб пройтися по магазинах і купити підходящий костюм. У дівчат є більш цікаві справи. Проблема вирішувана, одяг можна купити в інтернет-магазині Мамочка. Досить вибрати потрібний товар і зробити замовлення, щоб служба доставки інтернет-магазину доставила домашній одяг в будь-яке місто України, від Києва до Дніпропетровська.