Ваш кошик порожній :(
Джинсові куртки

Така річ, як куртка, є в гардеробі кожної людини. І, напевно, не одна - універсальної куртки на всі випадки життя просто не існує. Та й вже давно куртка стала не тільки предметом першої необхідності, але і модним аксесуаром, який часто змінюється в залежності від віянь моди. І все ж, при виборі куртки варто керуватися не лише модними тенденціями, тоді покупка куртки принесе не тільки морально задоволення, але і користь.

Краса або функціональність куртки

В даному випадку не варто вибирати між цими двома критеріями, найкращим варіантом буде їх об'єднати. Дотримати баланс між красою і функціональністю складно, але можна, головне, не забувати про декілька простих порад:

Перед тим, як купити куртку, варто визначитися з її застосуванням - для прогулянок по вулиці, туристичних походів або поїздок в машині. Це основний критерій, від якого буде залежати багато чого - матеріал виконання, фасон, обробка ... Наприклад, якщо куртка потрібна для поїздки в гори, краще вибирати яскраві кольори і полегшені вологонепроникні матеріали. Яскравий колір допоможе рятувальникам виявити людину яка загубилася, а захист від вологи не дасть куртці промокнути від снігу.

Визначившись з видом куртки, варто переглянути свій гардероб - було б чудово, якби вона поєднувалася з речами звідти (наприклад, підходила за стилем і кольором до улюбленої сумочці або туфлям). Це не означає, що не можна купувати щось вже дуже оригінальне, просто потрібно пам'ятати, що чим більше варіантів поєднань в одязі - тим краще.

Якість - один з головних критеріїв при виборі будь-якої речі. Тут краще трохи переплатити, але віддати перевагу натуральним матеріалам або матеріалами, розроблених спеціально для речей такого типу. Купуючи якісну річ, можна бути впевненим в її комфорті.

Зовнішній вигляд. Річ безумовно повинна подобатися. Хоч би якими були інші її характеристики, зовнішній вигляд - важливий, адже те, що не подобається, часто просто не хочеться одягати.

Куртка - Що? Де? Почім?

Пройшли вже ті часи, коли для того, щоб щось купити, потрібно було обійти мільйон магазинів. Зараз через інтернет, не виходячи з дому, можна купити практично все, що завгодно - навіть куртки. Україна в даному випадку не виняток - у вільному доступі можна знайти безліч інтернет-магазинів, як вітчизняних, так і зарубіжних. Так що на суд покупця виноситься просто неймовірна кількість продукції, на будь-який смак, колір і гаманець.

Здавалося б, як можна підібрати в інтернеті річ, яка ідеально сяде по фігурі? Все досить просто - зараз все стандартизовано, так що покупцеві варто лише знати свої параметри, і тоді консультант магазину допоможе визначитися з розміром куртки. Київ - велике місто, тому дуже багато інтернет магазини мають тут свої представництва, а значить, доставка товару до покупця буде максимально дешевої і швидкою. Хоча дане твердження буде вірним не тільки для Києва - багато магазинів мають свої представництва і в інших містах, але навіть якщо таких філій немає, при сучасному рівні розвитку кур'єрських служб доставка не займає багато часу.

В категорії немає товарів