Ваш кошик порожній :(

У наш час люди постійно перебувають у русі. Дає про себе знати ера високих швидкостей. Тому і одяг повинен відповідати активного способу життя. Саме тому джинси, які раніше були молодіжним варіантом, тепер можна знайти в гардеробі обох статей і різного віку. Перехожі в джинсах наповнили вулиці. А все завдяки тому, що саме такий одяг забезпечує ногам максимальний комфорт і свободу пересувань. Якщо людині потрібно купити джинси в Києві і по всій Україні, вона повинна враховувати кілька нюансів, щоб покупка була зручною і красивою.

Джинси - стильно і зручно

Джинси - популярний сучасний одяг, який дарує людям комфорт і красу. Як вже говорилося, джинси - одяг, який з задоволенням носять як чоловіки, так і жінки. Вибирають по силуету і висоті посадки і висоті штанини.

Силует

  • Облягаючий (skinny) - найбільш вузька модель джинсів. Спочатку вона призначалася тільки для дівчат, проте сучасна мода дозволяє носити подібні джинси і чоловікам. Такий одяг особливо популярний серед молоді. Варто зазначити, що їх не дуже легко одягати, до того ж, вони кілька сковують рухи.
  • Середній (regular) - універсальна ширина, яка максимально зручна в поясі і досить прилягає по всій довжині ноги. Такий силует прекрасно підходить для будь-якої фігури, що робить його дуже популярним
  • Вузький (slim) - облягаючі, які підкреслюють природну красу ніг. Подібний звужений варіант найчастіше можна побачити на молодих дівчат і хлопців.
  • Вільний (relaxed) - досить пристойною ширини, які забезпечують максимальну свободу пересування. Добре підходять для прогулянок і фізичної роботи. Вельми йдуть повним людям.
  • Просторий (loose) - трохи «вайлуватий» варіант, який вважають за краще молоді люди, що належать до особливих субкультур.

Ширина

По ширині джинси діляться на завужені, широкі і прямі. Завужені відмінно підійдуть людям зі стрункими красивими ногами. Широкий варіант зараз вийшов з моди і практично не проводиться. А ось прямі - універсальний варіант, найбільш популярний серед жінок і чоловіків будь-якої комплекції.

Посадка

Джинси бувають високою, середньою і низькою посадки. Перший варіант підходить для людей з добре помітною талією і небажаний для людей із зайвою вагою. Середня посадка універсальна і підходить для будь-якого типу фігури. Останній варіант найбільш популярний серед жінок, адже він добре підкреслює фігуру. Однак такі джинси стискують рух.

Купити джинси в Україні можна в Києві, Харкові, Одесі та інших містах в різних магазинах одягу і монобрендових точках продажу. Але вигідніше купити в інтернет-магазині Мамочка. Адже так можна зберегти свій час, так як оформлення замовлення займає не більше кількох хвилин, після чого покупку доставлять покупцеві додому. До того ж, ціна на джинси в інтернет-магазині нижче, ніж в звичайних точках продажу.

В категорії немає товарів