Ваш кошик порожній :(

Піджаки жіночі

Піджак - це верхній одяг з довгим рукавом і відкладним коміром. На відміну від жакета, він може бути однобортним або двобортним. Також принципова різниця полягає в тому, що піджаки закінчуються трохи нижче лінії стегон, а жакети часто вкорочені і можуть мати накладні кишені. Піджак - універсальна річ, яка просто зобов'язана бути в будь-якому гардеробі, незалежно від того, чоловічий він або жіночий. Але так було далеко не завжди - раніше він вважався виключно чоловічою частиною гардероба, і лише порівняно недавно, всього близько 70 років тому, з'явилося таке поняття як жіночий піджак. Зараз - це класика стилю, перевірена часом, користується заслуженою популярністю, як у чоловіків, так і у жінок. Проте, для того, щоб виглядати стильно, просто купити піджак недостатньо - потрібно вміти його правильно підібрати.

Піджак жіночий - модна примха чи необхідність?

Однозначно відповісти на це питання складно, але можливо. Може бути, раніше жіночі піджаки дійсно були лише примхою, даниною моді. Але зараз, коли жінка все частіше прагнути до рівних з чоловіком прав, жіночі піджаки перестали бути тільки модним аксесуаром - дрес-код і офісний стиль ще ніхто не відміняв. Можливо, саме це стало причиною того розмаїття моделей, фасонів і кольорів, яке можна зустріти на полицях сучасних магазинів одягу. До вибору жіночих піджаків також варто підходити відповідально, хоча і менш суворо, ніж до вибору чоловічих - все ж жінки, по суті своїй, експериментатори, а тому нікого не здивувати оригінальністю крою та кольору.

Проблема вибору

Що вибрати і де це купити - ось два основних питання, з якими стикаються сучасні покупці. І якщо на питання "що вибрати" відповідь знаходиться досить швидко, то ось з питанням "де це купити" все не так просто. Звичайно, магазинів, чия основна стаття доходу - продаж піджаків, досить багато. Однак вся справа в асортименті - зазвичай такі магазини вже орієнтовані під конкретного покупця. Або інша ситуація - під вивіскою "Піджаки чоловічі" або "Піджаки жіночі" ховається дуже обмежений асортимент з однієї-двох моделей, зате просто в неймовірному кількості розмірів і примірників. У такому випадку найбільш простий вихід це купити піджак, чоловічий чи жіночий, в інтернет - магазині: асортимент в них набагато більше, а якість обслуговування не гірше, ніж в звичайному магазині. І місце розташування такого магазину вже не буде грати особливу роль - доставити в Київ? Будь ласка! Привезти обраний піджак до Харкова - не проблема! Для інтернет-магазина Мамочка немає обмежень в просторі.

В категорії немає товарів