Ваш кошик порожній :(

Коктейльні сукні

Коктейльні сукні побачили світ на початку 20-х років XX століття. Вони відразу ж знайшли величезну популярність серед юних красунь з усього світу. Назва сукні пов'язана з тим, що дівчата саме в таких нарядах прибували на вечірки, де подавалися коктейлі.

До того ж, нове віяння моди відображало і тенденції культури того часу: найпопулярнішим танцем став твіст, який танцювала, в першу чергу, молодь, а рухатися на танцполі найзручніше було саме в таких сукнях, а не в довгих, що сковують рухи і плутаються під ногами туалетах.

Оригінальність дизайну кожної моделі, а також вільна гра кольорів є найпривабливішими сторонами цього виду жіночого вбрання. Разом з тим, коктейльне плаття дозволяє витримати баланс між офіційною одягом і нарядом для відпочинку.

Таке плаття - обов'язковий елемент гардеробу кожної дівчини. За допомогою коктейльної сукні можна не тільки уявити себе в самому вигідному світлі, а й продемонструвати власний відмінний смак і розуміння сучасних модних тенденцій. Брендове коктейльне плаття викличе заздрість подруг і допоможе привернути увагу представників протилежної статі.

Вечірні сукні від дизайнерів

Сьогодні купити коктейльні сукні в Україні - не проблема. Інтернет-магазин Мамочка забезпечить будь-яку дівчину нарядом.

У нашому широкому асортименті є коктейльні сукні за різними цінами і на будь-який смак.

Каталог товарів включає в себе вбрання від провідних світових виробників. Такі торгові марки, як Sherri Hill, BCBG, Badgley Mishka добре відомі в світі своїми прекрасними нарядами, які користуються величезним попитом серед красунь у всьому світі. Кожне з них - це творіння, що поєднує незвичайний дизайн і яскравість фарб.

Сучасне коктейльне плаття найкращим чином поєднує те, що поєднати зазвичай вдається з великими труднощами - зручність і красу.

У такому вбранні відмінно відчуваєш себе на вечірках і дискотеках, в ньому зручно рухатися і при цьому зовнішній вигляд залишається на висоті. У цій сукні ви можете відправитися навіть на офіційний захід або ж піти на веселу прогулянку з друзями.

Представлені у нас моделі - це вишукане поєднання стриманості і сексуальності.

Коктейльне плаття підкреслить ваші достоїнства і допоможе приховати недоліки. У цій сукні ви завжди будете об'єктом зацікавлених поглядів з боку представників сильної статі!

В категорії немає товарів