Ваш кошик порожній :(

Сукня-футляр - річ на всі випадки

Сукня-футляр - це назва для всіх суконь силуету, що облягає. Зазвичай мається на увазі короткий дизайн з мінімумом декору. У класичному виконанні сукня-футляр має низку особливостей, а саме:

  • облягаючий силует;
  • довжина до коліна;
  • відсутність рукавів;
  • напівкруглий виріз горловини без коміра;
  • відсутність лінії талії як горизонтального шва чи пояса.

Найчастіше використовуються однотонні тканини темних кольорів (чорний, сірий, синій, коричневий), але це не абсолютне правило.

Тканини

Найкраще для суконь-футлярів підходить щільний трикотаж або костюмна тканина на підкладі. Головна вимога: тканина має «тримати форму», створюючи правильний суворий силует. Для особливих випадків можна вибрати сукні з мереживного полотна, які виглядають особливо жіночно.

Історія сукні-футляра

Сукні даного фасону з'явилися у 30-х роках ХХ століття. Другий пік їхньої популярності припав на 60-ті. Тоді в них можна було побачити практично всіх відомих жінок, але найбільш міцно асоціюється сукня-футляр із Жаклін Кеннеді та Одрі Хепберн. З того часу воно вже не зникало з модних подіумів, періодично стаючи особливо популярним.

Універсальна сукня

Сукня-футляр можна назвати універсальною, адже на її основі можна придумати безліч різних образів. Змінюючи прикраси, аксесуари, створюючи різні поєднання кольорів, в одній сукні кожен день можна виглядати по-новому.

Сукня такого фасону з успіхом замінює діловий костюм, може бути доповнена жакетом. Така комбінація дозволяє одягтися доречно та елегантно для будь-якої ситуації. Наприклад, протягом дня можна носити жакет, а ввечері, зустрічаючись із друзями чи близькою людиною, зняти його та «оживити» сукню шарфом чи яскравими прикрасами.

В категорії немає товарів