Ваш кошик порожній :(

Існує безліч речей, без яких не може обійтися жодна жінка. І одна з них - це колготки. Їх можна знайти в гардеробі кожної сучасної жінки, причому кількість їх видів буде обмежуватися тільки фантазією і фінансовими можливостями господині цього гардеробу. Така популярність колготок обумовлена ​​тим, що саме завдяки їм будь-яка дівчина може привернути увагу до своїх ніжок, які будуть виглядати стрункішими. А стрункість ніг - предмет мрій всіх красунь будь-якого віку - від 13 до 70 років.

Вибираємо колготки правильно

Основні параметри, на які варто звертати увагу при покупці колготок, це:

  • розмір. В не залежності від всього іншого, річ просто зобов'язана підходити своєї власниці за розміром. Не варто спокушатися, вважаючи, що раз колготки "тягнуться", то підійде будь-який розмір - межа розтягування є у будь-якого матеріалу, та й носити річ потрібного розміру набагато зручніше і приємніше.
  • щільність. Це обов'язковий параметр, який виробник просто зобов'язаний вказати на упаковці свого вироби. Залежно від щільності буде варіюватися і прозорість матеріалу.
  • колір і малюнок. Тут фантазія дизайнерів не знає меж, тому кожна модниця зможе знайти собі модель до душі. Різноманітність кольорів, візерунків, малюнків, вишивки та аплікацій вражає уяву.
  • додаткові опції. Це і висота посадки, і наявність ущільнених шкарпеток і п'ят, вид і форма "трусиків" на колготках, а так само безліч інших ефектів - стягуючі, зігріваючі, антицелюлітні колготки ... Існують навіть колготки з зволожуючим шкіру ефектом! І тут вже тільки від жінка визначає які саме вона хоче купити колготки.

Колготки мають багато видів, і різняться вони не лише посадкою, а ще й кольором, фактурою і щільністю. Не варто також забувати і про лікувальні компресійних колготках - у них своя класифікація, а купити колготки з такими властивостями можна тільки в аптеках і спеціалізованих магазинах.

Магазин або інтернет?

Про конкуренції звичайних і інтернет-магазинів можна говорити довго. Одні вважають, що купувати одяг через інтернет можна - все потрібно міряти, а у інших покупка речей через інтернет не викликає проблем. У випадку з колготками такої проблеми немає - в цій області все вже дуже стандартизовано, розмірна сітка однакова для всіх виробників. А ось вибір колготок в інтернет-магазинах ширше, тому не дивно, що відсоток інтернет-покупок з кожним роком стає все більше.

В категорії немає товарів