Ваш кошик порожній :(

Виходячи в лютий холод на вулицю, найбільше хочеться тепла, надіти теплу шубу і зігрітися. Люди, які знають, наскільки може бути неприємним зимовий холод, знають і як від холоду рятуватися. Саме у них в шафі можна знайти такий предмет гардероба, як шуба. Наші предки використовували шкуру мамонтів. Сьогодні шкура зазнала певних змін, які і привели до їх появи. Назва даного виду одягу звучить схоже на арабське слово «Джуба», яким називають верхній одяг, виготовлену з вовни і нагадує халат.

Шуба - щастя в чотирьох буквах!

На Україні прототипом є всім відомий кожух. Простий народ носив кожухи, виготовлені з овчини і кози, а знати красувалася у виробах з соболя, лисячого хутра і горностая.

У сучасному світі шуба не володіє високою практичністю. Шубою прагнуть підкреслити свій статус в суспільстві.

Вибираючи даний вид одягу, покупець звертає увагу на такі параметри:

  • Якість. Шуба низької якості не нагріє в холод.
  • Довговічність. Вигідніше купувати ту річ, яка прослужить не один сезон. Шуба - об'єкт класики, а класика завжди в моді!
  • Ціна. Співвідношення ціни та якості повинно бути оптимальним.

Вибір і покупка шуби - справа відповідальна

Коли потрібно вибрати конкретний фасон, слід взяти до уваги вік, індивідуальні переваги, спосіб життя і кліматичні умови. Так як життя має просто божевільний темп, краще звернути увагу на практичні моделі.

Майбутнім власникам або власницям шуби, повсякденність яких насичена подіями і пересуваннями по місту, підійдуть фасони у вигляді короткого хутряного пальта. Короткі фасони підійдуть тим, хто знаходиться за кермом. У довгій шубі вести автомобіль незручно. Довгі шуби доречні на світських заходах і зручні для молодих мам і тих, хто віддає перевагу пішим прогулянкам громадському транспорту.

Вибираючи виріб, важливо розуміти: шуба буде призначена для щоденного носіння або це наряд для блискучого виходу в світ. Від цього залежить вибір хутра.

Хутро соболя і шиншили є ексклюзивним матеріалом для виготовлення шуб. Виглядають вироби надзвичайно, але недоречні для щоденної появи на роботі.

Вироби з хутра бобра, куниці, норки - надійний захист від пронизливого холоду. Волога цім шубам не страшна. Зносостійкість - висока. Сфера застосування широка: як на кожен день, так і для особливих випадків.

Якщо хочеться одночасно і мінімізувати витрати, і купити хороший продукт, то зверніть вашу увагу на вироби з хутра лисиці, мутона, лами.

Як купити шубу?

Можна відправитися в похід по магазинах у пошуках заповітної шуби. Але на це не завжди вистачає часу. Вихід є в будь-якому випадку. Люди, котрі не люблять або не встигаючі ходити по магазинам, завжди можуть скористатися послугами інтернет-магазину Мамочка.

Ми пропонуємо найширший асортимент різних фасонів, серед яких кожен покупець точно знайде те, що йому ідеально підійде. Можна купити шубу з різного хутра, з наявністю або відсутністю коміра або капюшона. Ми розуміємо, що ціна повинна бути доступною, і пропонуємо найвигідніші умови. Замовити продукцію можна з будь-якого куточка України. При цьому в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одесу та інші міста продукція буде доставлена ​​в термін.


Дубленка GX-4835
3530.00грн.
Дублянка Авіатор GX-9200
3005.00грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)