Ваш кошик порожній :(

Жіночі зимові куртки

У виборі одягу жінки, як правило, більш перебірливі. Вони не тільки дбають про якість виробу, його міцності, а й ретельно підбирають колір і фасон. Теж саме і з зимовими куртками, тому вони представлені таким різноманіттям видів. На зиму, звичайно ж, ми вибираємо теплі моделі, краще із захистом від вітру і дощу. Як же не помилитися і купити хорошу якісну модель? Про те, які зимові куртки жіночі бувають, і як вибрати, ми поговоримо в статті під товарами. Не забувайте, що в Інтернет-магазині Мамочка можна замовити симпатичну модель за доступною ціною.

Жіночі зимові куртки: які моделі найпопулярніші?

Звичайно ж, вибір верхнього одягу безпосередньо залежить від мінімальних температур, які переважають у вашому регіоні. Які види популярні в сучасній моді? це:

  • парка - являє собою подовжену модель з капюшоном, облямованим хутром;
  • пуховик - куртка з синтетичного матеріалу, часто плащової тканини з пуховою наповнювачем; сьогодні до цієї групи товарів часто відносять і моделі з синтетичним наповнювачем;
  • бомбер - коротка тканинна модель з гумками на рукавах і поясі;
  • шкіряна жіноча куртка зимова - виробляються зі шкіри тварин, часто з підкладкою що відстібається з хутра.

Найбільш популярними на ринку одягу сьогодні є пуховики. Вони легкі і практичні, багато моделей можна прати в машинці в режимі делікатного прання. Пух дуже добре зберігає тепло, має високі дихаючими властивостями. В інтернет-магазині Мамочка ви можете купити жіночі зимові куртки з доставкою в різні регіони України: Дніпропетровськ, Вінниця, Рівне, Миколаїв, Одеса, Харків, Київ та інші.

В категорії немає товарів