Ваш кошик порожній :(
Реглани, кофти, гольфи хлопчикам від 6 до 14

Хлопчаки ростуть дуже швидко, і мамі напевно хочеться, щоб її син завжди виглядав добре. У магазині Мамочка в розділі каталогу "Светри і джемпери, пуловери для хлопчиків" ми постаралися представити тільки найкрасивіші і якісні моделі джемперів.

В асортименті нашої продукції джемпера для хлопчиків напевно припадуть вам до душі. В першу чергу це пов'язано з тим, що все светри для хлопчиків у нас пошиті з урахуванням сучасних технологій і тільки з натуральних і безпечних тканин. В такому одязі дитина буде відчувати себе неймовірно комфортно, оскільки джемпера для хлопчиків дозволяють шкірі "дихати", не «колються" і не утрудняють рухів. А ви ж знаєте, якими хлопці часом бувають спритними і активними!

Серед моделей джемперів для хлопчиків ви можете знайти як светри "під горло", так і з вільним коміром. Деякі моделі спортивного типу мають капюшони. Крім того, джемпера для хлопчиків можуть мати як застібки на гудзиках, так і на блискавці.

Ну, і, звичайно, не можна не сказати про те, що всі джемпера виділяє чудовий сучасний дизайн, здатний зробити вашу дитину справжнім модником, що важливо. Адже всі діти звикають до краси і почуттю стилю з дитинства!

В категорії немає товарів