Ваш кошик порожній :(

Жіночі костюми великих розмірів на всі випадки життя

Костюм - універсальний одяг, якщо немає часу підбирати блузку, джемпер, можна надіти костюм і прекрасно виглядати. Костюм великих розмірів може бути суворим, офісним або ошатним, відповідним для торжества. Головне правильно вибрати модель костюма, щоб він вигідно підкреслював фігуру, а не обтяжувати форми пишної жінки.

Для великих жінок краще відмовитися від вибору костюмів з блискучих тканин, так само занадто строкаті костюми великих розмірів, якщо це не спеціальний орнамент, покликаний візуально зменшити обсяги, можуть привернути увагу до небажаних місцях фігури і додати кілька розмірів. Вибирайте костюми торгових марок, які розробляють одяг для повних жінок. У таких костюмах великих розмірів продумані всі дрібниці, завдяки чому костюм буде не тільки прекрасно сидіти по фігурі, але і візуально стрункішою.

Вибираючи костюм, уникайте моделей з оборками, накладними кишенями на лінії стегон - це збільшить їх розмір, краще, якщо у костюма великого розміру будуть прорізні кишені. Довжина жакета або піджака повинна бути нижче або трохи вище лінії стегон. Спідниця-трапеція або олівець, найоптимальніші варіанти для костюма великого розміру. Якщо вибираєте брючний костюм, зупиніть свій вибір на класичних моделях штанів зі стрілкою або злегка розкльошені від стегна. Мішкуваті, широкі штани не тільки додадуть обсяг, але і виглядають неохайно, костюм з такими брюками ніяк не можна надіти в офіс або ділову зустріч.

Підбираючи костюм, не забувайте про найголовніше гідність майже всіх розкішних жінок - красивий бюст. Щоб підкреслити це, вибирайте костюм з V-подібним вирізом, а знімаючи піджак, розстебніть на блузці пару гудзиків, щоб подовжити верхню частину силуету.

Завдяки продавцям-консультантам интенет-магазина Мамочка, які допоможуть грамотно підібрати костюм великих розмірів, велика жінка буде виглядати стильно, чарівно і неповторно.

В категорії немає товарів