Ваш кошик порожній :(

Верхній одяг - призначений не тільки для захисту від погодних умов, а й здатен перетворити зовнішній вигляд і надати йому необхідні риси і навіть настрій. Верхній одяг великого розміру випускається в зимових, демісезонних і літніх варіантах. Фасони досить різноманітні: шуби, пальто, дублянки, плащі, пуховики, куртки, вітровки. Для пошиття використовую натуральні, штучні і змішані тканини.

Догляд за даними предметами гардероба суто індивідуальний і перш, ніж приступити до прання, обов'язково ознайомтеся з інформацією на ярличку. Іноді прання неможливе і рекомендована хімчистка.

Купити верхній одяг великого розміру в сучасних магазинах не викликає ніяких труднощів. Модельєри випускають широкі розмірні сітки, що дозволяють всім бажаючим виглядати стильно і привабливо. Правильно обраний крій дозволять підібрати цікаву модель одягу для будь-яких габаритних розмірів.

Крім фасону, важливим критерієм є оптимальна довжина. Уникайте дуже довгих варіантів, так як вони оптично зменшують зріст і надають фігурі ще більший обсяг. Короткі фасони відкривають недоліки фігури, особливо це стосується зимових наповнювачів, які самі по собі мають додатковий обсяг. Оптимальною довжиною верхнього одягу великого розміру вважається знаходження краю на рівні середини стегна або трохи нижче.

Вибираючи забарвлення, віддавайте перевагу вертикальним лініям і однотонним варіантами. Матеріал повинен бути щільний, так він не буде комкаться і зможе підкреслити достоїнства фігури.

Декоративні елементи дозволяють зробити акценти на потрібних місцях, це можуть бути: кишені, блискавки, заклепки, шнурівки, гудзики та інше. Однак намагайтеся уникати їх розташування на проблемних місцях.

В категорії немає товарів