Ваш кошик порожній :(

Жіночі куртки великих розмірів

Ще кілька років тому вибрати жіночу куртку великого розміру було практично неможливо: всі моделі відрізнялися одноманітністю і були схожі на безформні балахони. Зараз же майже кожен поважаючий себе бренд, який створює одяг великих розмірів, включає в лінійку моделей куртки, які підходять під різні типи фігур, що радують різноманітністю забарвлень, тканин і елементів декору.

Вибираємо куртки великого розміру для будь-якого типу фігури.

При повних стегнах і сідницях дизайнери рекомендують зупинити свій вибір на моделях довжиною до середини стегон. Такий фасон дозволить врівноважити фігуру і прибрати зайву повноту. А ось у виборі кольору немає ніяких обмежень: все залежить виключно від настрою і смакових уподобань. При бажанні, можна вибрати моделі курток великого розміру з широким або вузьким поясом, накладними кишенями, відкладним коміром.

Коротенькі курточки великого розміру до середини пояса допоможуть візуально зменшити груди і зроблять силует стрункішим, а крім того, підкреслять красу і стрункість ніг. Такі моделі, найчастіше, випускаються в спортивних лінійках, а також можуть бути з косою застібкою, несиметричним запахом і прикрашені металевими заклепками.

Скорегувати проблемні зони на животі дозволяють жіночні моделі курток великого розміру, зшиті в класичному стилі. Це можуть бути подовжені куртки з накладними кишенями, прикрашені рюшами, кулисками і шнурками на комірцеву зону і манжетах. Такі моделі створюють дуже жіночні образи, додаючи їм легкості і грайливості. Вибір яскравого забарвлення і аксесуарів у вигляді хусток, шарфів або палантинів також відволікає увагу від проблемної зони і додає образу шарм і чарівність.

В категорії немає товарів