Підготовка до пологів


Як зібраті сумку в пологовий будинок

Як зібраті сумку в пологовий будинок

Народження дитини - це диво, на яке здатна тільки жінка. Тендітні і ніжні на вид створіння можуть перенести всі дев'ять вагітності і такий нелегкий труд, як пологи. Підготуватися заздалегідь до цього ..
12.10.2020 814 читати повністю →
Перші ознаки родової діяльності

Перші ознаки родової діяльності

У жінки в організмі є два основних види статевих гормонів - естроген і прогестерон, їх співвідношення змінюється в залежності від фази менструального циклу.Коли починається вагітність, рівень прогесте..
26.03.2020 1026 читати повністю →
Сутички. Їдемо в пологовий будинок?

Сутички. Їдемо в пологовий будинок?

Жінкам, які виношують першу дитину, не зовсім ясно, що ж таке сутички і коли слід відправлятися в пологовий будинок. І все ж, саме сутички, які є провісниками такої довгоочікуваної зустрічі з малюком,..
26.03.2020 878 читати повністю →
Покупки для пологів

Покупки для пологів

В радянські часи в пологовий будинок вам дозволили б пронести лише тапочки і шоколадку. Все інше було б видано медперсоналом. Зараз ситуація докорінно змінилася, а тому породіллі доводиться тягнути з ..
28.09.2019 610 читати повністю →
Придане новонародженому

Придане новонародженому

Ваш малюк скоро з'явиться на світ! До його приходу готова дитяча кімната, обрані ліжечко і коляска, за якими скоро відправиться майбутній молодий батько. Обрано автокрісло дитині. Потрібно ще придбати..
26.09.2019 842 читати повністю →
Покупки для мами і малюка

Покупки для мами і малюка

Ще під час вагітності багато дбайливих батьків намагаються купити все необхідне для перших днів життя малюка. Більшість з них при цьому відчувають розгубленість, оскільки з широкого асортименту товарі..
23.09.2019 827 читати повністю →
Вибираємо одяг в пологовий будинок

Вибираємо одяг в пологовий будинок

Народження малюка - це справжнє диво, яке чекають з нетерпінням, батьки готуються зустріти дочку або сина і хочуть віддати йому все найкраще. Першу турботу малюк відчуває у вигляді легких дотиків тепл..
13.09.2019 439 читати повністю →
Що зібрати в пологовий будинок?

Що зібрати в пологовий будинок?

Жінка, відчувши себе раптом якось дивно, навіть і не уявляє собі, що вона вагітна. Вона стає, більш чутлива до різних запахів, на які раніше не звертала увагу. Груди набухають, іноді відчуваються поко..
13.09.2019 1051 читати повністю →
Партнерські пологи

Партнерські пологи

Зовсім недавно про партнерські пологи ще ніхто не чув, але тепер в пологових будинках все частіше можна зустріти пари, які прийшли народжувати разом. Партнер допоможе зібратися з думками, вирішити, що..
09.09.2019 788 читати повністю →
Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)