Подушки для вагітних

Подушка для вагітних - розроблена спеціально для майбутніх і годуючих мам, для того, щоб зняти втому з тіла і прибрати напруги з хребта, під час сну і відпочинку прийняти позу, в якій буде максимально комфортно всьому тілу. Адже ще недавно майбутні матусі і не чули про існування таких чудо-подушок і обкладали себе з усіх боків звичайними подушками або скручували ковдру, щоб хоч якось розслабити своє тіло, і постаратися трішки подрімати.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Виношування дитини - важка робота, і щоб впоратися з нею, вагітній жінці потрібно, як слід відпочивати вночі. Звичайно ж, наші мами і бабусі успішно обходилися і без цього, але в наш час - стреси, погана екологія і маса інших малоприємних факторів роблять процес виношування дитини більш важким. Полегшите роботу майбутній мамі - купите подушку для вагітних і процес виношування малюка стане для неї більш простим, приємним. Адже нарешті вона буде висипатися і відпочивати як слід!

З перших днів виношування малюка подбайте про його здоров'я, адже воно безпосередньо залежить від Вашого самопочуття і настрою.

Подушка для жінок, що годують забезпечує комфорт і зручність під час грудного вигодовування дитини:

  • вона допомагає зручно розташувати малюка під різними кутами, м'яко підтримуючи його;
  • зручна форма підкови, дозволяє розташувати подушку навколо талії, тим самим послабити навантаження на спину, шию, плечі, руки;
  • годувати можна як сидячи, так і лежачи.

Спеціальна подушка для вагітних і годуючих мам необхідна не тільки Вам, але і вашій дитині:

  • коли малюк лежить на дивані, захистить від падіння на підлогу;
  • може використовуватися в гімнастиці і грі.

На даний момент існує безліч різних форм подушок від різних виробників. Що ж відрізняє подушки для вагітних один від одного?

Форма Тут, найбільше грає роль ваші особисті переваги, на форумах і в соціальних мережах майбутні мами обговорюють, яка форма подушки найзручніше - рогалик, U в формі підкови або C, існує величезна кількість відгуків.

Розмір Тут важливим є зріст вагітної жінки, а також розміри спального місця. Для невисоких майбутніх мам підійдуть розміри подушок з довжиною поменше. Панночкам з модельним ростом буде зручніше на великих подушках. Невелику подушечку буде зручно брати з собою в поїздки або в лікарню, якщо перебування там буде необхідно.

Ціна Економити в такій справі ми не радимо - адже недорога подушка може виявитися неякісною (хороші матеріали рідко дешеві за ціною), а здоров'я вагітної жінки таке крихке! Вибирайте тільки перевірених виробників з гарантією якості.

Якість Це, мабуть, найголовніший фактор, який ви повинні знати. Грає роль то, який наповнювач використовується, з якого матеріалу шиють саму подушку і її наволочку. Купити слід тільки 100% якісний виріб, адже на кону - здоров'я вагітної жінки і майбутнього малюка!

Купуючи подушку у нас, Ви отримаєте 100% якісний товар, відповідний опису і фото товару. Ізделтіе прослужить довгі роки і буде щодня дарувати солодкий сон, радість і комфорт.

Будьте завжди веселими і щасливими, добре виспатися і відпочили.

На зручніше подушка для вагітних - безпечна подушка!