Вагітність

Вагітність

Вагітність - це особливий стан не тільки тіла, а й душі кожної жінки. Майбутня мати заново народжується разом з першим рухом плода, його серцебиттям. Відтепер харчування, сон, спокійний відпочинок підпорядковані єдиному ритму тандему жінки з її внутрішнім «Я». Індивідуальні цикли і потреби регулюють вже не традиційні закони, а еволюційний календар вагітності. Рівень активності, дозрівання, зростання малюка в утробі звіряються з інтуїтивним очікуванням майбутньої матері, проблеми дозрівання обговорюються. Несподівані хвороби і діагнози здатні порушити крихку рівновагу. Однак, природа, володіючи могутністю Бога, захищає досконалу систему матері і дитини, а також вибудовує захисний бар'єр за допомогою найвищої форми любові - материнської.


Аналізи вагітних - ідеальна мінімізація всіляких ризиків
07.04.2021 17
Аналізи вагітних - ідеальна мінімізація всіляких ризиків
Вагітність - один з найважливіших періодів у житті жінки. Саме в цей час вона повинна бути гранично уважна до свого здоров'я, від якого безпосередньо залежить і стан майбутнього малюка. Тому за ходом вагітності необхідно вести постійне спостереження, яке зводиться не тільки до регулярних оглядів лік..
9 місяць вагітності - зустріч з малюком вже скоро
14.05.2018 31
9 місяць вагітності - зустріч з малюком вже скоро
Величезний шлях вже виконано - в вашому тілі чоловічок, який ось-ось повинен з'явитися на світ. 9 місяць вагітності є самим хвилюючим і для багатьох важким. Зате на останніх тижнях діти вважаються повністю доношеними. А це означає, що у Вас все добре. Залишається підготувати себе психологічно, дізна..
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)